Skalice - Rybníky 2:4 (2:2)

Goly : Mich. Kölbl (M.Vyžrálek), L.Venhuda (Mar. Kölbl).

Žlutá karta : L.Venhuda

Sestava: L.Klim - R.Sysel, M.Bílý st., Mar. Kölbl, R.Gottlieb - L.Bartuněk, L.Venhuda, M.Kratochvíl, V.Křepela - Mich. Kölbl, M.Vyžrálek.

První zápas v nové sezoně jsme hostili silný tým z Rybníků. Do zápasu nemohl nastoupit zraněný kapitán Tapšík, což byla citelná ztráta. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém se hosté dostali do vedení po úspěšně provedeném pokutovém kopu. Toto vedení jim však nevydrželo dlouho a zhruba ve 20.minutě po přihrávce Vyžrálka překonal hostujícího brankáře Mich. Kölbl. O chvíli později jsme dostali velkou šanci na vedení 2:1, ale Venhuda neproměnil penaltu po faulu na Vyžrálka. Toto zaváhání však napravil o chviličku později, kdy nás nádhernou střelou zpoza šestnáctky dostal do vedení 2:1. Hosté však chvíli před koncem první půlky pěknou střelou z dálky srovnaly skore. Ve druhé půlce nás hostě přehrávali a tento tlak vyústil ve dva goly, díky kterým pro nás skončil úvodní zápas prohrou 2:4.